מומחה לטיפול שורש באשקלון

שיקום הפה

שיקום הפה בכל שלביו החל מטיפול שורש ועד הכתר

השתלת שיניים באשקלוןשיקום בעזרת כתרים

כל שן לאחר שעברה טיפול שורש חייבת להיות משוקמת עי"ד כתר בשל העובדה שלאחר טיפול שורש השן למעשה מנותקת מאספקת הדם שלה והופכת להיות נוקשה ושבירה וכן בשל העובדה שהשן תשנה את צבעה. לאור העובדות הנ"ל שיקום עי"ד כתר מונע את השבירה בשל חלוקה שווה של הכוחות המופעלים על השן וכמובן מהווה פתרון אסטטי להשחרת השן. המונח גשר כשמו כן הוא מגשר על חוסר של שן, גשר הוא למעשה שיקום של לפחות שלושה כתרים.

במרפאתינו מגוון גדול של כתרים:

 • כתרי חרסינה על בסיס מתכת
 • כתרי חרסינה על בסיס זהב
 • כתרי זירקוניה

ועוד..

שיקום לסת שלמה על שתלים הכולל עקירות השתלה מיידית וגשר זמני עם העמסה מיידית באותו יום.

מרפאת שיניים באר שבעטכניקה ייחודית, מפתיעה, דורשת מיומנות גדולה מאוד וניסיון, מעקב צמוד של המתרפא ומבוצעת באופן שגרתי במרפאתינו. המתרפא מגיע לצורך שיקום לסת שלמהחצי לסת לאחר ביצוע בדיקות מקדימות (צילום (CT . באותו יום במהלך של כשעתיים נעקרות השיניים הזקוקות עקירה, ממוקמים שתלים בלסת עליהם מורכבים מבנים ומיד נלקחת מידה הנשלחת למעבדה לצורך בניית גשר זמני מאקריל. לאחר כשעתיים הגשר מודבק על השתלים והמתרפא יוצא מהמרפאה עם גשר אסטטי יציב ומתפקד כבר באותו יום. לאחר מספר חודשים של החלמה מקליטת השתלים מבוצע הגשר הסופי מחרסינה.

שיקום עי"ד תותבת, תותבת חלקית, תותבת תומכת על שתלים

מרפאת שיניים באשקלון עזרהלכל אותם מתרפאים שאינם מתאימים לשיקום על שתלים בעקבות מגבלות פיזיולוגיות, מצב בריאותי, חוסר עצם או הגבלה באמצעים כלכליים. המרפאה מבצעת שיקום עי"ד תותבות שלמות, חלקיות או תותבת תומכת על שתלים. שיקום על תותבת מבוצע כבר עשרות בשנים וכיום ניתן לשדרג את התותבת עי"ד בניית התותבת על רשת לצורך חיזוקה, שימוש בשיניים אסטטיות ועוד..

 

שיקום אסטטי מרהיב עי"ד למינציה
למיניציה שיניים ד"ר קובי משה
למיניציה שיניים ד"ר קובי משה

כאשר מדובר בצרכים אסטטים בעיקר בשיניים קדמיות ניתן לבצע טיפול בלמינציה הכולל הורדה מינימלית של כ 14 מ"מ מפני השטח ובניית פני שטח מחרסינה קשיחה במיוחד במגוון של צבעים ואסטטיקה מדהימה. בטכניקה זו אין צורך לבצע טיפול שורש כתרים וכו' השן נשארת חיה ועמידה למשך הרבה שנים.

במרפאתינו מנוצעות טיפולי אסטטיקה, בין הטיפולים:

 • הלבנת שיניים
 • כתרים מזרקוניה
 • למינציה וציפויים
 • כתרי שן מזירקוניה
  כתרי זירקוניה הם כתרים אסטטים במיוחד לאור העובדה שאין בהם שימוש במתכת לתמיכה, דבר המאפשר שימוש בשכבות רבות יותר ודרך זה להגיע לאסטטיקה מדהימה. מבחינת חוזק הם חזקים בדיוק כמו כתרים רגילים. גם על שתלים ניתן לשחזר כתרי זירקוניה.
 • למינייט
  סוג של חרסינה חזק מאוד הנותן לביצוע בעוביים קטנים מאוד. מאפשר הורדה מינימלית מפני השטח של השן והדבקה עם דבק מיוחד לפני השטח ובצורה הזאת להגיע למצב של אסטטיקה מקסימלית עם הורדת שן מינימלית
  מומלץ מאוד!!
 • הלבנה
  הלבנה עי"ד סדים מיוחדים מחומר אקרילי וחומר הלבנה להלבנה ביתית